اجاره انبار

  تاریخ نوشته: ۰۶ , تیر , ۱۳۹۷
دسته بندی: اجاره انبار
  اشتراک گزاری:
اجاره انبار در جنوب تهران

انبارینو وب سایت بنگاه امیری واقع در خیابان فداییان اسلام ، شوش مییباشد. این مجموعه با بیش از ۵۰ ساله سابقه در زمینه بنگاه داری و اجاره انبار در خدمات تولید کنندگان و تجار محترم میباشد.

 

شما میتوانید با اجاره فضای مورد نیاز خود در انبار کالا ها برای نگهداری و یا  دپو کالا اقدام نمایید.

تنها کافیست با شماره زیر تماس بگیرید

۰۹۹۰-۱۹۱۰۱۰۴ خانم امیری

انواع خدمات اجاره انبار:

 • اجاره انبار کانتینری
 • صادرات اثاثیه
 • نگهداری اثاثیه
 • نگهداری اموال توقیفی
 • پارکینگ خودرو های لوکس
 • نگهداری اموال توقیفی

 

اجاره انبار

اجاره انبار

خدمات اجاره انبار

 • دسترسی نزدیک به تهران و بازار تهران به انبار
 • خدمات نگهداری کالا ی مطمین
 • قرار داد زیر نظر اتحادیه بنگاهداران و انبارداران
 • خدمات حفاظتی دوربین و نگهبان
 • با تجربه ای بالا در نگهداری کالا

 

هزینه اجاره انبار

سوال همیشه مشتریان درباره هزینه این انبارها می باشد ، معمولا برای اجاره این جور انبارها و یا بنگاه ها و سوله ها و کانتینرها هزینه های هنگفتی داده میشود و یا از مشتری و یا اجاره کننده اخذ میگردد.

برای همین ما در انبارینو برای رضایت شما مشتری عزیز و همکاری های مداوم و حسن نیت خودمان با دادن تخفیف های بالا لبخند رضایت را بر روی لب های شما می آوریم پس میتوانید با خیال راحت و بدون هیچ استرسی از امنیت سلامت و صحت و همچنین هزیته محصولات خودتان را به انبارینو تحویل بدهید و یا برای اجاره انبار به ما مراجعه نمایید….

 

اجاره انبار:

در دنیای تجارت به دلیل نداشتن جا برای نگهداری از کالاهای صادراتی و وارداتی و از بین رفتن خطرات ناشی از آتش سوزی و یا به سرقت رفتن کالاهای خود آن ها را به انبارها میسپارند به طور مثال : بازاریان و کسبه برای گرفتن مجوز از بازار برای وارد کردن اجناس خود در تایم های مذکور اجناس خود را به انبارها می دهند و در تاریخ مشخص شده آن را تحویل میگیرند…

 

اجاره انبار

اجاره انبار

 

افرادی در بازارها هستند که به دنبال مکانی مانند انبارها هستند تا بتوانند متراژی از انبارها را به صورت ماهانه و یا سالانه و یا به صورت کانتینر اجاره کننند تا بتوانند در محیطی امن از اجناس وارداتی و یا صادراتی خود محافظت کنند.. ما این مکان را برای شما اماده میکنیم.

البته این مورد قابل قبول است که هر انباری مورد اعتماد افراد اجاره کننده و یا بازاریان و کسبه نباشد که خوب با رفتن حضوری در محل نگهداری اجناس و یا همان انبار و یا با یک پرس و جوی دقیق از انبارداران نزدیک و دانستن سابقه و پیشینه آن انبار و مدیریت میتوان این مشکل را حل نمود.

 

انبارینو ، بنگاه اجاره انبار حاج ناصر امیری

ما در انبارینو این اطمینان را به شما مشتری و یا کسبه و یا بازاری عزیز می دهیم که در مکانی امن و در زمانی مطمین اجناس شما  تحویل و یا متراژ به اصطلاح انبارداران بنگاه ها حفظ و نگهداری می شوند … و یا با اجاره از انبارینو میتوانید به حسن و صحت حرف های ما پی ببرید پس فقط کافی است با یک تماس از ما درباره اجاره انبارها به اطلاعات مورد نظرتان برسید.

بیشتر این بنگاه ها در جنوب تهران هستند اما باید اطمینان لازم را جهت سپردن محصولات خود در انباره ها داشته باشید.

لذا ما با مدیریتی با تجربه و مورد اطمینان و با داشتن پروانه و شماره مجوز از سوی صنف انباردارها همیشه و در همه حال برای دادن ارايه خدمات حاضر و پاسخ گو می باشیم و همچنین میتوانید از طریق همین سایت یعنی انبارینو از نحوه عملکرد ما در بنگاه داری و یا انبارداری مطلع گردید.

اجاره انبار

اجاره انبار

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
اجاره انبار
Author Rating
41star1star1star1stargray
برچسب‌ها

بدون دیدگاه


دیدگاه خود را بنویسید
دیدگاه تان را ارسال کنید :

برای اطلاع از خدمات انبار داری و انجام نگهداری بار های شما با شماره 1910104 - 0990 تماس بگیرید

شماره انبار