اجاره کانتینر

  تاریخ نوشته: ۱۴ , مهر , ۱۳۹۷
دسته بندی: Uncategorized
    اشتراک گزاری:
اجاره کانتینر

انجام خدمات اجاره انبار ، اجاره کانکس، اجاره کانتینر در انبارینو بنگاه حاج ناصر امیری واقع در خیابان فداییان اسلام، شوش

 

خدمات اجاره کانتینر در سایز های مختلف

اجاره انواع انبار و کانتینر برای نگهداری انواع کالا های زیر

 

  • نگهداری ماشین های قیمتی
  • نگهداری کالا ها
  • نگهداری کالا های تخلفات اداری
  • نگهداری کالا های ترخیص نشده از گمرک
  • نگهداری کالا های نظامی و امنیتی
  • نگهداری از مرسوله های ارسالی برای صادرات

 

 

قیمت اجاره کانتینر در سایز های ۲۰ و ۴۰ فوتی

شرایط اجاره کانتینر در انبارینو

 

اجاره انواع کانتینر بعد از یک جلسه مشاوره و بازدید از انبار به صورت تفاهمی صورت میگیرد و مجموعه قیمت از پیش تعریف شده ای برای کانتینر ندارد.

این قضیه به دلیل همکاری با مشتریان  میباشد.

کاربرد کانتینر انباری

همانگونه که در مطلب مربوط به کاربرد کانتینر توضیح داده شد هدف از ساخت این جعبه های بزرگ فولادی استفاده در صنعت حمل و نقل کالا می باشد.

حال کاربرد اجاره کانتینر چیست؟ در بسیار از مواقع وارد کننده تعداد بسیار زیادی از کالایی را وارد می کند.

 

که تمام آنها در مغازه یا فروشگاه خود جای نمی شود و می بایست محلی را را برای انبار کردن کالای خود داشته باشد و چه انباری بهتر از این جعبه های فولادی که مانند گاوصندوقی نفوظ ناپذیر می باشند.

از دیگر موارد کاربرد آن می توان به انبار کردن محصولات کشاورزی در نوع یخچالی ، انبار کرد لوازم صنعتی و مشین آلات و حتی خودرو های سواری خارجی اشاره کرد.یک کاربرد دیگر آن نیز برای اثباب و اثاثیه منزل بوده که در ادامه توضیحاتی در رابطه با آن داده ایم.

 

اجاره کانتینر انبار وسایل منزل
در برخی موارد به علت مسافرت های خارجی و یا نقل مکان های طولانی مدت نیاز به فضایی برای نگهداری وسایل خود داریم تا بعد از بازگشت از سفر به آنها دسترسی داشته باشیم.برای چنین مواقعی چه گزینه ای بهتر و ایمن تر از اجاره کانتینر برای وسایل منزل و جهیزیه عروس.

 

اجاره کانتینر انباری

اجاره کانتینر انباری

 

اجاره کانتینر انباری
در این حالت شخص برای انبار کردن کالا های خود یک کانتینر را کرایه کرده و در همان محل کالا های خود را برای مدت مشخصی در آن قرار می دهد.در واقع در این حالت فضای یک کانتینر را اجاره کرده تا اجناس خود را در آن دپو کند.

در این حالت نیز می بایست به نمایشگاه کانکس راکو مراجعه کرده و یک شرحی از کالا هایی که قصد انبار کردن آنها را دارد ارائه کند و بعد از پر کردن فرم های لازم نسبت به انتقال کالا های خود اقدام و در پایان درب کانتینر پلمپ می شود.

 

البته در مدت زمان قرار داد هر زمان که بخواهد می تواند درب آن را باز کرده و اجناس خود را ببیند و اگر نیاز باشد به آنها اظافه و یا تعدادی از آنها را بردارد و مجدادا درب ها توسط کانکس راکو پلمپ می شود.

 

این خدمات بیشتر مورد استفاده تاجر ها و وارد کنندگان کالا های مختلف است که بعد از ترخیص کالای خود از گمرک و تا آماده سازی زمینه های فروش آن نیاز به یک مکان موقت جهت انبار کردن اجناس خود دارند که اجاره کانتینر در این موارد گزینه خوبی برای آنها می باشد.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
اجاره کانتینر
Author Rating
41star1star1star1stargray
برچسب‌ها, , ,

بدون دیدگاه


دیدگاه خود را بنویسید
دیدگاه تان را ارسال کنید :

برای اطلاع از خدمات انبار داری و انجام نگهداری بار های شما با شماره 1910104 - 0990 تماس بگیرید

شماره انبار