اجاره انبار در تهران

  تاریخ نوشته: ۱۶ , آذر , ۱۳۹۶
دسته بندی: انبار ها
    اشتراک گزاری:
انبار در تهران

اجاره انبار در تهران اگر شما صادرات یا در کار واردات هستید یا  مشکل فضایی برای کالا دارید… برای اجاره انبار به صورت سر پوشیده یا سر باز را میخواهید. میتوانید با ما تماس بگیرید.

سرویس انبار داری حرفه ای همراه با بیمه نامه اتش سوزی همراه با نظرات ۲۴ ساعته تیم نگهبانی در خدمات شماست.

 

اجاره انبار در تهران

 

اجاره انبار در تهران

اجاره انبار در تهران

 

 

هم اکنون میتوانید با ما تماس گفته و جهت  استفاده از خدمات انبار داری با ما همکاری کنید.

جهت اجاره انواع انبار در سایز های مختلف میتوانید با شماره تماس وب سایت تماس بگیرید

با جهت مشاوره درباره انبار تماس گرفته پس از بازدید میتوانید تصمیم جهت اجاره انبار بگیرید

 

اجاره انبار در تهران

اجاره انبار در تهران

 

قیمت اجاره انبار در تهران

بنگاه حاج ناصر امیری، در چندین سایز متراژ ۱۰۰ و ۲۰۰ و ۳۰۰ به شما انبار سقف دار میتواند اهدا کند.

قیمت اجاره انبار کاملا توافقی هست و دو طرف ضمن اشنایی با هم همکاری  دوطرفه مینمایند.

 

مکان انبار

انبار جنوب تهران نزدیک بازار تهران، شوش خیابان فداییان اسلام،  میباشد و به دوستانی که در بازار بزرگ تهران به دنبال انبار هستید در نزدیک ترین مکان میتواندد دسترسی به انبار خود داشته باشند.

 

انبار حاج ناصر امیری

حاج ناصر امیری با ۴۰ سال سابقه در خدمات انبار و انبار داری با سه سالن بزرگ در حدود ۵ هزار متر زمین در جنوب تهران با پیشینه تجربه بالا در خدمت شما عزیزان در زمینه اجاره انبار میباشد.

 

  شرایط و وضع عمومی انبارها:

الف- وضع طبیعی انبارها:

انبارها باید از لحاظ وضع طبیعی هوا ، درجه حرارت و برودت ، رفت و آمد بر اساس نوع و طبیعت اجناس و کالاهایی که در آن ها قرار داده می شود ، ساخته شده و رعایت نکات مربوط به هوا ، درجه حرارت ، سردی ، گرد و غبار ، نور و روشنایی ، نظافت و بهداشت ، سر و صدا و سایر مسایل ایمنی مربوط به محیط و فضای انبار در آن رعایت شده باشد و از نظر فضای فیزیکی و محل عبور و مرور برای کارکنان انبار، وسایل حمل و نقل همچون لیفت تراک ، چرخ دستی ، قطعات حجیم و همچنین از لحاظ کنترل ورود و خروج و رفت و آمد اشخاص متفرقه و غیر کارکنان باید فضای کافی در نظر گرفته شود تا سبب کندی و مشکل شدن امور و برداشتن و تحویل اجناس نگردد.

ب- وضع انبارها از لحاظ حفاظتی:

انبارها از لحاظ حفاظت از سرقت ، آتش سوزی ،پراکنده شدن موجودی ها در اثر در دسترس بودن اقلام فاسد شدنی و یا توجه به علائم ایمنی بسته های کالا، باید به خوبی مورد توجه و حراست قرار گیرد ، بنابراین از لحاظ حفاظتی:

 

انبارها باید دارای مستقل و پنجره های ایمن و قابل باز و بسته شدن فقط از سمت درون و دیوارهای غیرقابل عبور باشند.

انبارها از لحاظ سرقت ، آتش سوزی و سایر آسیب ها باید پوشش بیمه ای داشته باشند.

انبارها باید از لحاظ ایمنی دارای وسایل کافی ، شامل نصب وسایل اعلام خطر ، وسایل اطفای حریق مانند سطل آتش نشانی حاوی شن و انواع خاموش کننده های دستی ، کپسول گازکربنیک، هیدروکربن ها ، هالوژنه و وسایل و تجهیزاتی از قبیل لوله کشی آب با فشار قوی ،نردبان های موتوری و ماشین های آتش نشانی و خاموش کننده های سود و اسید ، خاموش کننده آبی کفی و… باشند تا در موقع بروز خطر بتوان از آنها استفاده کرد.

 

در انبارهایی که احتمال تراکم هوای نامناسب وجود دارد ، گذاشتن وسایل الکتریکی محرک هوا مانند هواکش یا بادبزن لازم است تا وضع هوای داخل انبار را مساعد کند.

ورود و خروج اشخاص متفرقه باید طبق ضوابط معین و یا با اجازه مسئولین مشخص باشد آن هم فقط در مواردی که نیاز به این کار احساس شود.

دریافت و صدور کالا یا اجناس از انبار باید از دریچه یا محل خاصی صورت گیرد تا کنترل اجناس و کالای تحویلی را امکان پذیر سازد.

 

در صورتی که صدور جنس به مقدار زیادی صورت گیرد و احتیاج به زمان بیشتری داشته باشد، باید صورت آن (برگ درخواست کالا از انبار) با مهلت بیشتری به انبار داده شود و انباردار آن را پس از آماده شدن در محل قسمت درخواست کننده تحویل دهد.

 

۲- توصیه و نکات ایمنی درباره انبار و انبارداری :

 

الف- چیدن اجناس و کالاها

کالا و اجناس در انبار باید طوری روی هم چیده شوند که در اثر ارتفاع زیاد سقوط نکرده و ضرر و زیان و خسارت مای و جانی در بر نداشته باشد.

 

ب- نگهداری اجناس و کالا

کالا و اجناس موجود در انبار باید طوری نگهداری شوند که در اثر فشار و یا فشردگی و یا بر اثر تغییر در خواص فیزیکی ، شیمیایی و فعل و انفعالات دیگر باعث خسارت مالی و جانی نگردد.

 

پ-استفاده از وسایل و ابزار کار مناسب

برای چیدن و یا جابجایی کالا و اجناس باید از وسایل مورد نیاز در چیدن یا جابجایی کالا و اجناس استفاده کرد، استفاده از لیفت تراک با شاخک ها عمدتا باید با وجود پالت در زیر کالا استفاده شود و یا لیفتراک با وسیله بغل گیر عموما برای استفاده از بسته هایی استفاده شود که بر اثر فشار بغل گیر لیفتراک آسیب نبینند و یا استفاده از نردبان زمانی صورت گیرد که اولا اجناس و کالا در ارتفاع بالا و از وزن کم برخوردار باشند و ثانیا نوع نردبان مورد استفاده با توجه به شرایط طبقه بندی کالا در انبار استفاده گردد.

 

به طور مثال هنگام استفاده از نردبان دو پایه باید زاویه دو پایه نردبان با سطح زمین ، حدودا ۷۵ درجه باشد یا فاصله پایه نردبان تا دیوار یک چهارم طول نردبان شود.

Summary
Review Date
Reviewed Item
انبار در تهران
Author Rating
31star1star1stargraygray
برچسب‌ها

بدون دیدگاه


دیدگاه خود را بنویسید
دیدگاه تان را ارسال کنید :

برای اطلاع از خدمات انبار داری و انجام نگهداری بار های شما با شماره 1910104 - 0990 تماس بگیرید

شماره انبار